Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid

Już od zł 379 000
Modele
Hybryda
380 KM
2,6 – 2,9 (l/100 km) / 30,3 – 32,7 (kWh/100km)
5
60 - 68 (g/km)
Automatyczna

Szczegóły

Informacje ogólne

Najlepsze wcielenie charakteru Jeepa

Wsiądź i poznaj zupełnie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid: całkowicie odnowiona stylistyka nadwozia i wnętrze o najwyższym kunszcie wykonania, innowacyjna technologia, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz doskonałe połączenie dynamiki jazdy, osiągów 4xe i legendarnych możliwości napędu 4x4.

Zawsze naładowany na nowe przygody

Naładuj swojego nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid w zaciszu własnego domu, korzystając z dołączonego kabla MODE 2. A jeśli chcesz skrócić czas ładowania i zwiększyć wydajność, możesz skorzystać z nowej ładowarki easyWallbox marki Mopar.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

Wspaniały w każdym szczególe

Nadwozie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to najwyższy wyraz stylu i wielkości marki Jeep®. Dostępne jest w 7 kolorach, podkreślonych przez niebieskie akcenty 4xe. W wersjach Trailhawk i Summit Reserve czarny dach jest standardową cechą stylistyczną nadwozia.

Detale 4xe

Nowy Jeep® Grand Cherokee debiutuje w rodzinie 4xe i dziedziczy wszystkie jej charakterystyczne cechy: emblemat Jeep® na masce i klapie bagażnika, sygnatura Grand Cherokee na drzwiach i logo 4xe z tyłu są wyróżniającymi się symbolami Plug-in Hybrid.

Światła przednie LED

W nowym Jeepie Grand Cherokee, charakterystyczny siedmioszczelinowy grill został poszerzony, a jego eleganckie wykończenie jest dopełnieniem zaawansowanego oświetlenia. Dolna srebrna listwa rozciąga się pod ultracienkimi reflektorami Full LED, tworząc jedną linię, podkreślającą spektakularną bryłę pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

Wnętrze przyszłości

Przygotuj się na odkrycie nowej koncepcji samochodu, która przeniesie Twoje wrażenia z jazdy Jeepem na nieznany dotąd poziom. W nowym Jeepie Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid możesz liczyć na niezrównany styl dzięki skórzanemu wykończeniu klasy premium*, elementom wykończenia z drewna* oraz niespotykany komfort dzięki 4-strefowej klimatyzacji* i fotelom ustawianym w 16-kierunkach*. Odkryj najbardziej innowacyjne technologie pokładowe, takie jak cyfrowe lusterko wsteczne* i 10-calowy wyświetlacz pasażera*. Ponadto możesz wybrać jeden z 5 kolorów nastrojowego oświetlenia wnętrza*, aby dostosować atmosferę do własnych potrzeb.

*Dostępne w wybranych wersjach wyposażenia.

Jeszcze więcej przestrzeni

Gdy przygoda wzywa, nie stawiasz sobie ograniczeń. Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid oferuje dodatkowe 60 litrów pojemności bagażnika, abyś mógł wszędzie zabrać swoje pasje, nawet te największe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi

Nowa siła

Moc nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid pochodzi z synergii dwóch wysokowydajnych zespołów napędowych: 2,0-litrowego silnika benzynowego z turbodoładowaniem, który może dostarczyć do 272 KM, oraz nowego silnika elektrycznego, który indywidualnie może zaoferować do 145 KM. Łącznie moc Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może osiągać do 380 KM.

Selektor trybu hybrydowego

Zasiądź za kierownicą nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid i wybierz styl jazdy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki selektorowi trybu hybrydowego można wybrać trzy różne tryby jazdy. Tryb Hybrid zapewnia łączne wykorzystanie obu silników; tryb e-Save umożliwia ładowanie akumulatora podczas jazdy, powierzając napęd wyłącznie silnikowi spalinowemu; tryb Electric zapewnia zerową emisję CO2 i niespotykanie cichą mobilność.

Nowe zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift™

Wyjątkowe w tej klasie zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift® wyposażono w elektroniczne, półaktywne tłumienie drgań. Pozwala ono kierowcy na wybór jednego z 5 różnych położeń: Entry/Exit, aby zwiększyć komfort wsiadania i wysiadania, Aero, aby poprawić aerodynamikę, Normal do codziennej jazdy oraz dwa różne ustawienia off-road, aby pokonywać przeszkody w trudnym terenie lub brodzić w wodzie o głębokości do 61 cm.

Elektronicznie odłączany stabilizator przedni

Ciesz się przygodą, jaką może zaoferować Ci tylko prawdziwy Jeep®. Nowy Grand Cherokee to jedyny SUV w swojej klasie z elektronicznie odłączanym stabilizatorem przednim, który zapewnia perfekcyjne właściwości terenowe. Oznacza to, że oba przednie koła mogą być mocno osadzone na podłożu, nawet na różnych wysokościach, co zapewnia lepszą trakcję na skałach i w trudnych warunkach terenowych.

Niezawodność na każdej drodze

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid zapewnia doskonałe osiągi zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Możesz liczyć na reduktor aktywowany przyciskiem 4WD oraz na system Hill Descent Control, który wspiera podczas zjazdów po najbardziej stromych zboczach. Odkryj nowy rodzaj zabawy i nową przyjemność z jazdy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Silniki

Silnik spalinowy - 2,0-litrowy turbodoładowany benzynowy AT8 o mocy 272 KM

Silnik benzynowy 2.0 Turbo, zamontowany z przodu, jest w stanie samodzielnie dostarczyć do 272 KM (200 kW) mocy i moment obrotowy 400 Nm.

 

Silnik elektryczny - 145 KM

Zainstalowany przed skrzynią biegów silnik elektryczny jest w stanie dostarczyć do 107 kW (145 KM) mocy z maksymalnym momentem obrotowym, który osiąga 245 Nm*.

*Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid: emisja CO2(ważona, łączona) (g/km): 60-69. Zużycie paliwa (ważone, łączone) (l/100 km): 2,6-2,9; zużycie energii elektrycznej (ECAC ważone, łączone) (kWh/100 km): 30,3-32,7. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu ważonego WLTP, zaktualizowane na dzień 17 maja 2022 r. Podane wartości służą do celów porównawczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

Najlepszy wymiar technologii Jeep®

Wkrocz w nowy wymiar technologii Jeep®. Nowy Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może pochwalić się innowacyjnymi systemami, które gwarantują najlepszą łączność za kierownicą, najłatwiejsze zarządzanie informacjami dotyczącymi jazdy oraz najbardziej zaawansowane technologie, zaprojektowane z myślą o Twojej rozrywce. Nie wspominając już o systemach wprowadzonych przez napęd hybrydowy 4xe Plug-in Hybrid.

System multimedialny 10.1’’ Uconnect™

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to pojazd, który dzięki zaawansowanej technologii przenosi Twoje wrażenia z jazdy na inny poziom. System Uconnect™ z wyświetlaczem dotykowym o przekątnej 10,1'' i nawigacją, oferuje pełną łączność świata 4xe. Wyświetlacz ma rozdzielczość Ultra HD, procesor jest do 5 razy szybszy, a wszystkie polecenia są łatwo dostępne dzięki bardziej intuicyjnemu mapowaniu zawartości i natychmiastowej reakcji na dotyk. Możliwe jest również dostosowanie interaktywnego paska przewijania dzięki funkcji „swipe” oraz możliwości przeciągania i upuszczania aplikacji i widżetów, ustawiając je jako ulubione. System Uconnect™ natychmiast łączy się z Apple CarPlay i Android™ Auto, dzięki czemu łatwiej jest pozostać w kontakcie bez rozpraszania się podczas jazdy.

Off-Road Pages

Zapisuj wszystkie informacje o swoich przygodach i wyprawach terenowych, takie jak podgląd map z punktami nawigacyjnymi, parametry terenowe, położenie samochodu, wzniesienia terenu, parametry czasowe i wiele innych.*

*Usługa dostępna także w aplikacji mobilnej Jeep®.

Automatyczne aktualizacje przez Internet

Dzięki nowej technologii, system pokładowy Twojego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid może się automatycznie aktualizować, bez konieczności wizyt w salonie. Jest to możliwe dzięki systemowi Over-the-Air i zawsze aktywnemu połączeniu 4G, które pozwala Ci polegać na aktualizowanych na bieżąco mapach i treściach.

Asystent głosowy Hey Jeep®

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid jest zintegrowany z nowym asystentem głosowym Hey Jeep®. Dzięki tej usłudze możesz komunikować się ze swoim pojazdem, wypowiadając po prostu "Hey Jeep®". Twój samochód będzie zarządzał klimatyzacją, muzyką lub mapami za Ciebie. Dodatkowo, dzięki nowemu systemowi rozpoznawania głosu, możesz korzystać z nowych map TomTom™.

Usługa głosowa Alexa

W nowym Jeepie Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid jest dostępna usługa głosowa Alexa*. Dzięki aplikacji Jeep® i nowym funkcjom pakietu My Wi-Fi***, będącego częścią Uconnect™ Services, możesz poprosić Alexę o odtworzenie Twojej ulubionej muzyki, dostarczenie informacji o pogodzie i zarządzanie domową siecią inteligentnych urządzeń oddaloną o wiele kilometrów**.

*Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logotypy są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej spółek zależnych. Dostępne tylko w systemie Uconnect 5 10.1'' Navi.

**Dla tych, którzy posiadają również usługę głosową Alexa

***My Wi-Fi jest usługą opcjonalną, jej aktywacja jest wymagana do korzystania z usługi głosowej Alexa.

Uconnect™ Services

Korzystając z aplikacji Jeep®, możesz w każdej chwili zdalnie komunikować się ze swoim samochodem, monitorować parametry jazdy, uzyskiwać ważne dane pojazdu i korzystać z systemów wspomagania jazdy bezpośrednio ze swojego smartfona.

Nowy wyświetlacz panelu wskaźników 10,25”

Najnowszy wyświetlacz panelu wskaźników Full HD został wyposażony w konfigurowalny interfejs, który pokazuje wszystkie parametry podróży, w tym stan akumulatora, poziom jego naładowania i poziom autonomicznej jazdy. Przekątna wyświetlacza wynosi 10,25 cala z obszarem aktywnym 244 mm x 91 mm. Można wybrać do 12 różnych konfiguracji, które pozwalają na rozplanowanie, organizowanie i dostosowywanie zawartości.

Wyświetlacz Heads-up Display

Dzięki Systemowi Uconnect™, nowy 10-calowy wyświetlacz HUD pokazuje najważniejsze informacje bezpośrednio na przedniej szybie, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi.

10” wyświetlacz pasażera z przodu

Wyjątkowy interaktywny 10-calowy wyświetlacz gwarantuje rewolucyjną rozrywkę i możliwość obsługi przez pasażera z przodu, który będzie mógł wyszukiwać i podawać kierowcy cele podróży lub podłączyć bezprzewodowe słuchawki i cieszyć się rozrywką, jakiej potrzebuje.

System nagłośnienia McIntosh® Premium

Po raz pierwszy w pełnowymiarowym SUV-ie znalazł się najnowocześniejszy system stworzony przez renomowaną markę McIntosh® specjalizującą się w domowych, luksusowych rozwiązaniach audio . Ciesz się doskonałą ścieżką dźwiękową podczas podróży dzięki 17-kanałowemu wzmacniaczowi, który gwarantuje moc do 950 watów oraz 19 indywidualnie zaprojektowanym głośnikom, w tym 10-calowemu subwooferowi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

Pewność bezpieczeństwa

Dzięki ponad 110 standardowym układom bezpieczeństwa, nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid zapewnia Ci perfekcyjną ochronę na drodze. Jest to podstawowy aspekt, który daje każdemu kierowcy Jeepa pewność i swobodę eksploracji w zgodzie z własnym duchem przygody. Z tego powodu, dzięki najnowocześniejszym systemom technologicznym, Grand Cherokee gwarantuje jazdę autonomiczną poziomu 2*.

*Funkcje dostępne tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

Prawdziwy pokaz charakteru

Na pokładzie nowego Jeepa Grand Cherokee czeka na Ciebie najnowocześniejsze połączenie bezpieczeństwa i technologii umożliwiających osiągnięcie 2. poziomu jazdy autonomicznej.
Obserwuj drogę, poznaj swoje otoczenie i prowadź z większym spokojem.

Kamera 360°*

Widok 360° z lotu ptaka na otoczenie pojazdu ułatwia manualne lub automatyczne manewry parkowania.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

System wykrywania ryzyka kolizji na skrzyżowaniu*

Wykrywa ryzyko kolizji podczas przejazdów przez skrzyżowania i ostrzega o zbliżającym się niebezpieczeństwie, a w razie potrzeby rozpoczyna hamowanie.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

System wykrywania zmęczenia kierowcy*

Monitoruje ruchy kierownicy i położenie pojazdu na pasie ruchu. W przypadku wykrycia dekoncentracji kierowcy, pojazd wysyła sygnał dźwiękowy, sugerujący przerwę w podróży i odpoczynek.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

System rozpoznawania znaków drogowych*

Wykorzystuje kamerę zamontowaną z przodu pojazdu do identyfikowania znaków drogowych i wyświetla przypomnienia na 10,25" panelu wskaźników oraz na wyświetlaczu HUD.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

Asystent parkowania równoległego i prostopadłego*

Bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej zdradliwych manewrów. Aktywny system naprowadzania, wykorzystując czujniki ultradźwiękowe wspomaga wjeżdżanie na miejsca parkingowe. Obejmuje przednie czujniki ParkSense® i tylne czujniki Park Assist.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

System autonomicznego hamowania awaryjnego*

Dzięki kamerze i radarowi umieszczonym z przodu pojazdu technologia ta wykrywa obecność pojazdów i pieszych na drodze, po której porusza się kierowca, i w razie potrzeby automatycznie uruchamia hamulce, by zapobiec zderzeniu.

*Funkcja dostępna tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

Night vision i systemy zaawansowanej widoczności*

Aby pomóc Ci podczas jazdy nocą, Jeep® Grand Cherokee jest wyposażony w innowacyjne czujniki przednie, które rozpoznają pieszych i zwierzęta. Obraz jest wyświetlany na panelu kierowcy, ostrzegając Cię o potencjalnym niebezpieczeństwie przed Tobą. Ponadto, nowy Jeep ® Grand Cherokee jest wyposażony w kamerę panoramiczną 360°, ekskluzywne cyfrowe lusterko wsteczne ze zintegrowaną kamerą oraz przednią kamerę Off-Road.

*Funkcje dostępne tylko w wybranych wersjach wyposażenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje