Promocja

Nowy Jeep®? Oferta, której szukasz!

Sprawdź leasing oraz kredyt „Promocja Jesienna”, które umożliwiają korzystne finansowanie zakupu nowych i używanych aut marki Jeep®. 

Leasing „Promocja Jesienna” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Jeep®.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu

Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa

• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu

• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP

• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR

• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach Leasys


Kredyt „Promocja Jesienna” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Jeep®.


Atrakcyjne oprocentowanie

Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa

• Okres spłaty kredytu od 12 do 72 miesięcy
• Pierwsza wpłata od 0%!

• Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Jeep®)


Legendarny Wrangler, praktyczny Renegade, niezawodny Compass i bezkompromisowy Cherokee czekają na Ciebie! Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Jesienna” i przekonaj się, jak sobie radzą w nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli” oraz na nieodkrytym szlaku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. prowadzący na terytorium RP działalność za pośrednictwem oddziału FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 101 706,03 zł brutto: wpłata własna: 54 921,26 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 1 459,24 zł; stopa procentowa zmienna: 3,99 %, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 8,50 %, całkowita kwota kredytu: 46 784,77 (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 5 747,87 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 209,73 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 03.08.2020r. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Logo Logo 

-->