Promocja

Już teraz załap się na Korzystną Przesiadkę!

Bezpłatnie wycenimy i odkupimy Twój samochód, a na nowego Fiata 500 lub TIPO dostaniesz korzystny rabat!


Chcesz kupić nowego Fiata i nie wiesz, co zrobić z Twoim dotychczasowym autem? Sprzedaj go nam!
Używane przez Ciebie auto dowolnej marki przyjmiemy w rozliczeniu przy zakupie zupełnie nowego Fiata, a do tego zaoferujemy Ci specjalny rabat w wysokości do 5 900 zł na Fiata 500 i 8 900 zł na Fiata TIPO. Nie musisz martwić się sprzedażą i negocjacją ceny używanego samochodu ani wystawiać ogłoszenia w serwisie motoryzacyjnym.


W ramach programu KORZYSTNA PRZESIADKA zaproponujemy Ci bezpłatną i korzystną wycenę Twojego używanego samochodu, a także przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty.  

Jeśli właśnie zezłomowałeś swoje auto, nic straconego! Przynieś nam zaświadczenie, a dostaniesz rabat na zakup nowego Fiata 500 lub TIPO.

Uzupełnij formularz i w kilku prostych krokach przesiądź się do nowego Fiata prosto z salonu. Przyszła pora, by zamienić Twój stary samochód na nowy!  
Nasi dealerzy już czekają na Ciebie w salonach Fiata. 

Dbamy, by nasze salony i samochody do jazdy próbnej były regularnie dezynfekowane.  Dlatego - jeśli nie zdecydujesz się na odkup - zapraszamy Cię do skorzystania z oferty dezynfekcji Twojego obecnego samochodu. Za 99 zł pozbędziesz się nie tylko niebezpiecznych bakterii i wirusów, ale również uciążliwych zapachów. O szczegóły zapytaj dealera. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r. i dotyczy Fiata Tipo Seria 1 z roku produkcji 2020 oraz Fiata 500 seria 8 z roku produkcji 2020. Decyzję o odkupie podejmuje dealer. Dezynfekcja elementów kabiny samochodu przeprowadzana jest z wykorzystaniem preparatów renomowanych producentów, szczegóły u dealera FCA Poland. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Zdjęcia auta mają charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w reklamie.  
Regulamin promocji: https://www.fiat.pl/content/dam/fiat/PL/Regulamin-promocji-KORZYSTNA-PRZESIADKA_14072020_final.pdf

Logo

-->