Promocja

Nowy Fiat? Oferta, której szukasz!

Sprawdź leasing oraz kredyt „Promocja Jesienna”, które umożliwiają korzystne finansowanie zakupu nowych i używanych aut Fiat.

Leasing „Promocja Jesienna” to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Fiat.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
•Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu
•Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
•Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie Leasys Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR
•Możliwość wykupu atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń

Kredyt „Promocja Jesienna” umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Fiat.

Atrakcyjne oprocentowanie
Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
•Okres spłaty kredytu od 12 do 72 miesięcy
•Pierwsza wpłata od 0%!
•Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Fiat)

Kultowa 500, kompaktowa Panda oraz praktyczny Tipo czekają na Ciebie.
Wybierz leasing bądź kredyt „Promocja Jesienna” i sprawdź, co potrafią legendarne miejskie samochody marki Fiat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Promocja Jesienna: wpłata własna: 10.530,83 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 1.042,23 zł; stopa procentowa zmienna: 4,99 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,30 %, całkowita kwota kredytu: 55.233,81 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 11.118,77 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.083,02 zł, odsetki: 7.300,21 zł, GAP Index 20%: 2.735,54 zł), całkowita kwota do zapłaty: 62.534,02 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 12.03.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.Logo

Logo