Fiat Professional E-DUCATO

Cena netto już od zł 297 100
Modele
Elektryczny
120 - 180 KM / 88 - 130 kW
235 - 370 km (akumulator 47 - 79 kWh) w cyklu miejskim WLTP*
Euro6
Automatyczna
*Wartości wskazane na podstawie cyklu mieszanego WLTP, zaktualizowane na dzień 31.12.2020 r. Dane służą do celów porównawczych

Szczegóły

Informacje o modelu

Elektryczny samochód dostawczy gotowy do działania

„Gotowy do działania” to coś więcej niż pomysł, to filozofia Fiat Professional. To powód, dla którego nowy e-Ducato jest gotowy do pracy niezależnie od branży.

Zasięg do 370 Km

Wybierz jedną z dwóch konfiguracji akumulatorów: trzy moduły o mocy 47 kWh o zasięgu do 235 km lub pięć modułów o mocy 79 kWh i 370 km.

Energia na wynos

Nowy E-Ducato ma cztery różne opcje ładowania z wtyczką inteligentnego ładowania, która współpracuje zarówno z zasilaniem AC jak i DC.

Tryb regeneracji

Unikalną cechą akumulatorów równoległych jest to, że pojazd może kontynuować jazdę mimo awarii jednego z modułów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologie

Jednostka kontrolna

Oferuje dodatkowy komfort dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak klimatyzacja wstępna pojazdu w celu zmniejszenia wpływu klimatyzacji na akumulator, czy planowanie codziennego ładowania w celu skorzystania z niższych kosztów energii.

Tryby pracy

Klient może wybrać odpowiedni tryb pracy, dopasowany do konkretnych potrzeb, wydłużając zasięg podróży poprzez optymalizację wydajności: tryb Normalny - optymalna równowaga pomiędzy wydajnością i oszczędnością, tryb ECO dla zwiększenia zasięgu i tryb Power dla wymagających zadań.

E-Coasting

E-Coasting to energooszczędny tryb jazdy, który jest aktywowany, gdy pojazd zwalnia. W ten sposób silnik elektryczny nie pobiera prądu z akumulatora i dostarcza ujemny moment obrotowy, aby naładować akumulator.

Tryb „Żółwia”

Gdy poziom naładowania zbliży się do 0%, nowy e-Ducato ostrzeże kierowcę i aktywuje tryb jazdy o zmniejszonej wydajności, aby pojazd mógł wydłużyć swój zasięg.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Mopar® Connect

Mopar® Connect

Mopar® Connect jest idealnym rozwiązaniem nie tylko do planowania ładowania e-Ducato, ale także do utrzymania kontroli nad całą flotą. Pozwala obserwować każdą podróż lub wysłać pomoc w razie potrzeby – wszystko to za pomocą smartfona.

* MY:ASSISTANT: 24-godzinne wsparcie techniczne w zakresie pomocy Mopar® w przypadku kolizji, problemów technicznych lub ewentualnej kradzieży pojazdu.

 

* MY:REMOTE: możesz sterować swoim nowym e-Ducato za pomocą swojego smartfona. Nie pamiętasz, czy zamknąłeś drzwi? Możesz je zablokować lub odblokować za pomocą aplikacji Uconnect™ LIVE. Możesz również łatwo znaleźć samochód na zatłoczonym parkingu lub mieć oko na swojego elektrycznego vana, jeśli akurat go nie prowadzisz.

 

* MY:CAR: my:Car od Mopar® Connect może dostarczyć Ci aktualnych informacji o Twoim pojeździe. Dzięki aplikacji Uconnect LIVE możesz zdalnie kontrolować poziom naładowania akumulatora lub ciśnienia w oponach przed każdą podróżą.

MY:JOURNEY: to nowa usługa od Mopar® Connect, która pozwala na przeglądanie i zarządzanie podróżą za pomocą aplikacji. Wesprzyj swoją pracę za pomocą danych, map i osobistych notatek.

 

MY:ECHARGE: to kompletne rozwiązanie do ładowania e-Ducato. Dzięki wykorzystaniu dedykowanych funkcji i aplikacji mobilnych, pozwala ono na wyszukiwanie, korzystanie, płacenie i śledzenie ładowań w publicznych stacjach ładowania, a także na zarządzanie ładowaniem w prywatnych stacjach ładowania.

 

MY FLEET MANAGER: to innowacyjne rozwiązanie do zarządzania flotą, opracowane we współpracy z Targa Telematics. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i zdalnej dostępności możesz mieć pełną kontrolę nad działaniami, statusem serwisu, konserwacją i pomocą dla każdego pojazdu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

Asystent Martwego Punktu

System wykorzystuje czujniki radarowe (zainstalowane w tylnym zderzaku) do wykrywania nadjeżdżających pojazdów, które nie są widoczne ze względu na kąt martwego pola w lusterkach wstecznych. Kierowca zostaje poinformowany o zagrożeniu za pomocą dźwiękowych ostrzeżeń i podświetlanych ikon na bocznych lusterkach.

Pełna Kontrola Hamulców

Zintegrowany system zaprojektowany w celu zapobiegania lub zmniejszania skutków kolizji. Wykrywa on przeszkody na drodze i ostrzega kierowcę przed zderzeniem, a jednocześnie uruchamia autonomiczne hamowanie awaryjne.

Wykrywanie zagrożenia podczas manewrowania

System zaprojektowany po to, aby uniknąć kolizji podczas manewrowania. System wykorzystuje w tym celu te same czujniki radarowe osadzone w tylnych zderzakach, jednak ostrzeże kierowcę przed pojazdem zbliżającym się z boku podczas cofania e-Ducato.

System utrzymania pasa ruchu

System może wykryć, czy pojazd zmienia pas ruchu nawet w warunkach słabej widoczności. W razie niebezpieczeństwa kierowca jest natychmiast powiadamiany sygnałem dźwiękowym i wizualnym.

Rozpoznawanie znaków drogowych

System wspomaga kierowcę za pomocą kamery pokładowej, która rozpoznaje znaki ograniczenia prędkości i zakazy wyprzedzania, a następnie odtwarza je na wbudowanym wyświetlaczu.

Rozpoznawanie świateł drogowych

System automatycznie przełącza między światłami mijania i światłami drogowymi, zwiększając widoczność i zmniejszając ryzyko oślepiania podczas jazdy w nocy. System ten rozpoznaje pojazdy jadące z przeciwnego kierunku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Fiat Professional E-Ducato
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje