Promocja

Leasing 100% to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych samochodów Abarth.

– 
Atrakcyjny koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
– Pierwszy czynsz inicjalny wynoszący 20% ceny pojazdu
– Wykup
1% ceny auta
– 
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
– Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP

Abonament Abarth to nowoczesne rozwiązanie dla Twojej firmy i przyjemność z jazdy bez konieczności kupowania pojazdu. Sprawdź proste i przejrzyste zasady: 

– 
Stały, miesięczny czynsz oraz umowa na 36 miesięcy
– 
Brak wpłaty własnej
– Całkowicie
nowy samochód
– Roczny limit przebiegu
10 000 km
– 
Finansowanie oraz ubezpieczenie OC w cenie czynszu
– Możliwość wykupu
dodatkowych przeglądów technicznych, pakietów serwisowych i ubezpieczeniowych
– 
Zwrot auta po okresie wynajmu lub wymiana na nowy model

Chcesz dowiedzieć się więcej?

LEASING OD 100%

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Abarth.
Parametry leasingu: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


• ABARTH W ABONAMENCIE OD 969  NETTO/MIES. BEZ WPŁATY WŁASNEJ

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 969 PLN netto dotyczy samochodu ABARTH 595 1.4 T-Jet 16v z roku produkcji 2020 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

-->